• Katlı Bina Projeleri
  • Katlı Bina Projeleri
  • Katlı Bina Projeleri
  • Katlı Bina Projeleri

Katlı Bina Projeleri

Moramill değirmencilik sektörüne yüksek verimli ürünler sunabildiği gibi aynı zamanda Anahtar teslimi tesisler üretebilmekte ve kusursuz sistem entegrasyonu ile tesisinizi yüksek verimle çalıştırmanızı garanti etmektedir.   
Anahtar teslimi projelerde;
Yatırımcı hedef kapasitesine uygun bina tasarımlar ve makine yerleşimi yapılır. Bu tasarım aynı zamanda istenen ürün özelliklerine göre diyagramlarla iş akışı sistematiğine dökülür.
Çelik konstrüksiyon projelerde temel atma aşamasından çatının bitirilmesine kadar tüm süreç titizlikle yönetilir ve tesisin sağlam bir altyapıya sahip olması sağlanır.
Proje için ihtiyaç duyulan makineler, projeye özel ve minimum maliyete sebep olacak özellikte üretilir.
Fabrika montajı alanında uzman montaj ekiplerince maksimum verim prensibine göre mekanik ve elektrik montaj tasarlanır. Bu tasarımlar tesisin planlanan en kısa sürede ve sistemin akışını en hızlı sağlayacak ş ekilde devreye alınmasını sağlar. Bütün bu çalışmalar süpervizörlerin kontrolünde gerçekleştirilir ve sistem kalitesi garanti altına alınır.
Montajın tamamlanması ve gerekli tüm kontrollerin yapılmasının ardından fabrika devreye alınır. Moramill uzman ekibi tesisin hedeflenen kapasite, performans ve nihai ürün kalite değerlerine ulaşmasını sağlar.
Moramill uzman eğitmenleri tarafından , tesisin devreye alınması esnasında ve sonrasında tesiste çalışacak olan teknik personele standart teknik eğitimler verilir. Çalışanların, Moramill makinelerinin işletilmesi, bakımı ve değirmen sistemiyle ilgili temel prensipler konusunda yüksek seviye bilgi sahibi olması sağlanır.
Moramill teslim ettiği projelerin kusursuz şekilde çalışması, servis ve yedek parça ihtiyacı durumunda anında destek sağlamak için Pro Support ekibi ile 7/24 kesintisiz hizmet sunar. Bu ekip, bir Moramill tesisi olsun ya da olmasın tüm değirmencilik sektörüne Moramill kalitesinde hizmet vermektedir.

m